İvedik Halı Saha

İvedik’te halı saha arayanlara müjde. Batıpark Halı Saha ve Spor Kompleksi açıldı. Hakemlerimiz, kaliteli-göz almayan aydınlatmamız, maç kayıtlarımız ile Ankara’nın en iyi spor kompleksi olarak sizlere unutulmaz bir maç deneyimi yaşatmak istiyoruz. İvedik’te halı saha kiralamak için hemen bizi arayın.

Arkadaşlarınızla kıyasıya bir rekabete girmek, hiçbir teknik sıkıntısı olmayan, kusursuz bir halı sahada futbol oynamak ve sonunda da baklavanızı kazanmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz.

Batıpark Spor Kompleksi 10.000 metre kare yeşil alana sahip oldukça büyük bir spor kompleksidir. Birden fazla halı sahaya sahip olmamız, hakemlerimizin olması ve önemli anları video kaydı ile sizlere vermemiz bizi alanımızda lider bir halı saha yapıyor.

Amacımız size, takım arkadaşlarınıza ve rakiplerinize kusursuz bir maç deneyimi yaşatmak. Konumu ve mükemmel mimarisi sayesinde gayet serin olan halı sahalarımızda hiç yorulmayacaksınız. Soyunma odalarımız, kaliteli ekipmanlarımız ve siz değerli oyuncularımız sayesinde harika bir futbol maçı deneyimi yaşayacaksınız.

Halı saha için rezervasyon yaptırmak istiyorsanız hemen bizi arayın! Telefon: 0538 545 18 36